Zarządzanie zespołem ludzi to nie bułka z masłem

Każdy z nas, komu choć raz przypadło w udziale zarządzanie zespołem ludzi, wie, jak trudne jest to zadanie. Szczególnie teraz: w czasach szalejącej pandemii koronawirusa. Ustalenie terminu spotkania odpowiedniego dla wszystkich uczestników graniczy z cudem. Jeden członek zespołu przebywa na kwarantannie, inny jeszcze nie zdążył wrócić z podróży służbowej. To codzienność wszelkiej maści project managerów, kierowników i dyrektorów.

Platforma zoom, mimo że działa już od 7 lat wychodzi naprzeciw tym trudnym czasom. Pozwala ona na organizowanie spotkań on-line z użytkownikami zarówno komputerów, jak i wszystkich urządzeń mobilnych. Dzięki różnym planom taryfowym każda firma może z powodzeniem wybrać ofertę skrojoną na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Zoom business odpowiedzią na wszystkie potrzeby średnich firm

Oferta zoom to zbiór 4 różnych pakietów z których każdy kolejny rozbudowuje funkcje poprzedniego. Nazywamy je kolejno: Zoom basic: pakiet bezpłatny, zalecany użytkownikom prywatnym. Posiadający ograniczone możliwości. Zoom pro: dedykowany małym firmom. Posiada on więcej funkcji niż pakiet basic. Minimalna liczba licencji to 5. Zoom business: dedykowany średnim firmom i instytucjom. Minimalna liczba licencji to 10. Zoom enterprise: dla prawdziwych molochów. Minimalna liczba licencji to 100. Z uwagi na specyfikę to właśnie zoom business jest pakietem, który wydaje się być najbardziej optymalny. Takie funkcje jak: panel administratora, możliwość własnego brandingu, czy personalizowanie zaproszeń pozwalają kierownikom dotrzeć do wszystkich pracowników w sposób, jaki pragną i jaki potrzebuje firma. Dodatkowo pakiet zoom business pozwala na lepsze organizowanie pracy podczas spotkania online, co zdecydowanie przekłada się na wydajność pracowników. Przydzielanie ról, integracja z aplikacją Skype for Business pozwalają zaoszczędzić czas, tak nam wszystkim potrzebny. Jeśli stoisz w tych trudnych czasach przed jeszcze trudniejszym zadaniem zarządzania zespołem, wykorzystaj zoom business i choć trochę ułatw sobie życie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *